Müşteri Temsilcisi
0111 222 000
24 Saat Hizmet
09:00am - 17:00

Kartal Temizlik Şirketleri

Kartal Temizllik ŞirketleriKartal Temizlik Şirketleri Titiz temizlik firması adı altında 1998 senesinden beri genel temizlik sektöründen faaliyet göstermektedir.Kartal titiz temizlik ev ve genel temizlik hizmetlerinde aranılan marka olmuştur, Kartal ilçesinde ofis ,ev ,mağaza ,ve kurum temizliğinde ev ekonomik temizlik hizmetlerinde iddialı temizlik şirketi olmuşuzdur.Tüm hayat alanlarınızın hijyenikliği ilk safhada ön görüşme yaparak tanımlanır. Yapılacak tüm iş ve ayrıntıların bilgisi yetkili müşteriye aktarılarak, doğru manipülasyon sağlanır. Temizlik yapılacak alana göre, büyüklük, incelik,  ayrıntısına göre personel manipülasyonu yapılır. Ön görüşme yapılırken yetkili bireyler anekdotunu alır ve işi yapacak personellere aktarmada bulunur. Yer tespiti yapılır. Alıcının isteğine göre malzeme temin edilir

Titiz Temizlik bölgesel temizlik firması olmasına rağmen İstanbul ve bütün ilçelerinden genel temizlik hizmetleri sunmaktadır,Kartal Temizlik Firmaları evinizin veya iş yeri’ nizin daha hijyenik ve pırıl ,pırıl bir ortam olmasını istiyor iseniz bizim ile aşağıdaki iletişim numaralarından veya iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

Kartal Temizlik Firmaları Fiyatları

Temizlik firmalarında  hızla büyüyen genel temizlik sektöründe ekonomik durumu gözetmeksizin müşterilerimiz en iyi ve en güvenilir hizmeti sunmaktır görevimiz ,yapılacak hizmete bağlı olarak verilmektedir,ev temizliği genelde oda sayısı ve dairenin konumuna bağlı olarak verilmektedir.Titiz Temizlik olarak firmamız müşterilerimize sezonluk indirimli fiyatlarımız olmaktadır.Temizlik fiyatlarında odak nokta olarak belirlenen fiyatlar müşterilerimizin tamamen maddi durumlarını etkilemeyecek şekilde fiyatlandırılır.

 

Kartal Gündelik Temizlikçi Hizmetleri

Kartal ilçesinde bulunan ve Titiz Temizlik Firmasından güvenilir ve pırıl pırıl ortam isteyen müşterilerimiz için gündelik bayan temizlikçi Hizmetleri de sunmaktayız. Müşterileri’mizin isteği doğrultusunda eleman sayısı tedarikleri yapılması ve sunulan temizlik hizmetinde %100 müşteri memnuniyeti ile kişi başı günlük ücret karşılığında hizmet vermekteyiz.Titiz Temizlik Şirketi günün 24 saati hizmet vermek için telefon , whatsap, online iletişim ve iletişim sayfamız yolu ile hizmetinizdeyiz. Aşağıda belirtilen Acil iletişim  numaralarımız günün 24 saati temizlik hizmetleri hattımızı arayıp bilgi ve fiyatlandırma isteye bilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz;

Telefon : 0530

Whatsap : 0530

email : info@titiztemizlikfirmasi.com

Adres : Ankara Cad . NO . 124  Pendik / İstanbul

 

 

0

Leave a Comment

All fields with * are required.

Whatsap İletişim
Gönder

Titiz Temizlik is Stephen Fry proof thanks to caching by WP Super Cache