Müşteri Temsilcisi
0111 222 000
24 Saat Hizmet
09:00am - 17:00

Kurtköy Temizlik Şirketleri

Kurtköy Temizlik ŞirketleriKurtköy Temizlik Şirketleri Sektöründe Titiz Temizlik bünyesinde geliştirdiğimiz ve bu konuda ilerlettiğimiz firmamız ev temizliği, ofis temizliği, villa ve inşaat temizliği gibi çalışmaları bulunduruyor. Kurtköy ve İstanbul genelinde en uygun fiyatları ile hizmetinizde.

Kurtköy Titiz Temizlik, kadrosunda bulundurduğu deneyimli ve tecrübeli çalışanları ile güvenilir bir temizliği sizlerin beğenisine sunuyor. Kurtköy temizlik firması olarak ev temizliğinde tamamen müşteri odaklı çalışarak müşteri isteği ve planlaması doğrultusunda düzenli ve tertipli bir hizmet vermekteyiz.

Kurtköy Titiz Temizlik şirketi haftanın 7 günü siz müşterilerimizin hizmetindedir. Vardiyalı çalışma sistemi ile birlikte inşaat sonrası genel temizlik çalışmaları ile Kurtköy ilçesinde en güvenilir ve en kaliteli çalışma hizmeti veren firma olmuştur.Kurtköy Ev Temizliği Fiyatlar Pendik Kurtköy mahallesi genelinde ev temizliği,ofis inşaat sonrası temizlik hizmetlerinde markalaşan firmamız , Titiz Temizlik müşterilerini memnuniyeti daima maddiyattan önde tutarak her zaman başarılı bir çizgide ilerlemeyi başarmıştır.

Temizlik hizmetlerin gösterdiğimiz başarıyı daima müşteri memnuniyetinden aldığımız coşku içinde yolumuza emin adımlar ile ilerlemekteyiz.Temizlik fiyatlarında müşterilerimizin maddiyatını düşünerek Kurtköy bölgesinde  en ucuz ve kaliteli hizmet sunmaktayız. Temizlik Fiyatları temizlik hizmetlerinde verilen çalışmaya bağlı olarak değişkenlik göstermektedir.

  1. Ev Temizliği ; ev temizliklerin oda sayısı ve temizlenecek ortamın ve yapılacak işçiliğe göre değişmektedir, 3 +1 dairenin temizliği maksimum her şey dahil 450 T L  civarında , 2 + 1 evin temizliği standart olarak hizmet 350 olarak malzemeli bir şekilde hizmet sunmaktayız.
  2. Kurtköy Ofis Temizliği; Kurtköy bölgesinde ofis temizliği kurumsal bir olduğundan dolayı kesinlik temizlik hizmetleri öncesi ekspertiz’imiz tarafından gerekli keşif yapıldıktan sonra net fiyat vere biliyoruz.
  3. Kurtköy Bölgesinde inşaat sonrası temizlik hizmetlerinde müteahhit firmalar ile sağlanan mutabakat ile fiyatlandırma yapılmaktadır.
  4. Apartman ve Site Temizliği;  apartman ve site temizlik ihtiyaçların eleman sayısı ve uygulanacak hizmet içerisinde site ve apartman yöneticileri ile haftalık periyotlar dahilinde temizlik hizmetleri sunulacak hizmet karşılığı fiyatlandırma yapılmaktadır. Pendik merkez şubemiz ile 24 saat  vermekteyiz, Bize ulaşmak için aşağıdaki iletişim numaralarından veya iletişim sayfamızdan  ve telefon yolu ile ulaşabilirsiniz.
0

Leave a Comment

All fields with * are required.

Whatsap İletişim
Gönder

Titiz Temizlik is Stephen Fry proof thanks to caching by WP Super Cache