Müşteri Temsilcisi
0111 222 000
24 Saat Hizmet
09:00am - 17:00

Tuzla Temizlik Firmaları

Tuzla Temizlik FirmalarıTuzla Temizlik Firmaları adı altında hizmet veren firmamız Titiz Temizlik kaliteli ve hijyenik temiz ortamlar sunmak için Tuzla ilçesindeki şubemiz ile hizmet vermektedir. Titiz temizlik uzman kadro ve kurumsallaşmış referans kitlesi ile tuzla bölgesinde en çok tercih edilen temizlik şirketi olmuştur.

Titiz Temizlik apartman temizliği,ofis temizliği , villa temizlik,ve gündelik temizlik hizmetleri ile kurumsal firma kimliği ile hizmet sunmaktadır. Firmamızın  önemli  prensiplerinden olan müşteri memnuniyeti fikri ile sunulan hizmetlerden  % 100 memnuniyet garantisi ile temizlik olanağı sunmaktadır.

İnşaat sonrası temizlik hizmetlerinde kadro sistemi ile sunulan hizmetler inşaat şirketleri ile varılan mutabak sonucu tam gününde teslim edilmektedir. İnşaat sonrası temizlik hizmetleri yapılacak temizlik hizmetleri en ufak detayı incelenerek tamamen modern ekipmanlar ile kirden eser kalmadan hizmet sunulmaktadır.

Tuzla Ev Temizliği

Tuzla ev temizliği  müşterilerimizin isteği doğrultusunda yapılmaktadır , sunulan hizmetlerde hizmet verecek olan bayan eleman sayısına göre

 

 

 

0

Leave a Comment

All fields with * are required.

Whatsap İletişim
Gönder

Titiz Temizlik is Stephen Fry proof thanks to caching by WP Super Cache