Ağva Temizlik Firmaları

Ağva Temizlik Firmaları

Ağva Temizlik FirmalarıAğva Temizlik Firmaları, Ağva bölgesinde ev genel temizliği hizmetleri Sunan Titiz Temizlik Firması profesyonel ve uzman ekipler ile hizmet satın alır.

Ağva Ev Temizliği Hizmetleri Nelerdir?

Ev temizliği Bir evin m² ve ​​genişliğini korumak külfetli bir iştir. Düzenli toz alma ve paspaslama evinizin dışarıdan temiz görünmesine neden olsa da, genel hijyeni ve evinizin etkileyen tozların ve kirin biriktiği bazı alanlar vardır. Evin her zaman aydınlık, ferah ve hijyenik kalması için 1-veya 2- ayda bir yapılacak inşaat yapılması tavsiye edilir.

Profesyonel Temizlik Hizmeti Nedir?

Profesyonel temizlik ekibimizin yıkaması Titiz Temizlik, evinizin temizliği ve hijyenik yardımcı olur. Temizlik kişiselimizi kapsamlı bir geçmiş kontrolünden sonra seçer ve onlara periyodik olarak eğitim veririz. Bu, sadece edebilmek için bizim aracılığımızla üstün bir temizlik hizmeti alması için bilgi edinin.

                         Sunduğumuz ev temizlik hizmetleri?
  • Genel temizlik  : İhtiyaçlarınıza göre evin tüm odalarının tozunu alma, vakumlama ve paspaslama işlemlerini üstleniyoruz.
  • Yatak odası temizliği  :  Yatak  odanızdaki yatak, perde, gardırop ve diğer mobilya ve demirbaşların genel temizliğini içerir.
  • Mutfak temizliği  : Profesyonel temizlikçilerimiz mutfağınızın duvarında biriken kirleri fırçalar ve temizler. Cihazların altı ve arkası, mutfak dolapları üstü ve lavabo altı gibi ulaşılması zor noktaların temizliğini üstleniyoruz. Bulaşık makinesi, ocak, buzdolabı gibi aletlerin temizliği de kişiselimizin uzmanlık alanıdır.
  • Banyo temizliği  : Küvet temizliği, lavabo ve dolapların temizliği personelimiz tarafından üstlenilir. Banyodaki banyo karolarını ve diğer armatürleri fırçalıyor ve temizliyoruz.

Yukarıdakilere ek olarak, profesyonel kadromuz ayrıca halinizin, yatağınızın, perdenizin ve koltuğunuzun derinlemesine temiz üstlenerek iç mekanlarınıza ferah ve temiz bir görünüm kazandırır. Hizmetlerimizden herhangi birini kullanmak ister misiniz? Uygulamamızı indirin ve hemen ayırtın.