Villa Temizliği

Villa Temizliği

Villa Temizliği özel mülklerin temizliği, sadece uzman kişiler tarafından yapılmalıdır. Örneğin rezidans ve villa gibi alanlar da bulunan eşyalar maddi açıdan çok değerlidir. Bu nedenle de toz alma, silme gibi uygulamalar sırasında yapılacak olan en ufak bir hata sonucun da maddi kayıplar yaşanabilmektedir. Firmamız villa temizliği noktasında her türlü desteği sağlamaktadır. Özel olarak kurulmuş olan ekiplerimiz sayesinde antikalar, piyanolar ve diğer eşyalar dikkatli bir şekilde silinmektedir. İstanbul’un tüm ilçelerine  rezidans temizliği ve site temizliği hizmeti verilmektedir. Ayrıca firmamız özel mülkler de bulunan tüm eşyaların nasıl silinmesi gerektiği noktasında tecrübe sahibidir.

 Villa Temizleme Şirketleri Nasıl Çalışır?

Villa TemizliğiVillalar, normal dairelere göre daha farklı şekiller de temizlenmelidir. Antika ürünler, kimyasal maddeler ile silinmemeli ve doğal ürünler ile temizlenmelidir. Bu iş ciddi bir şekilde profesyonellik gerektirmektedir. Dolasıyla da villa temizleme şirketleri sayısı oldukça azdır. Firmamız ise 20 yıldır söz konusu sektörde faaliyet göstermektedir. Tüm yüzeyler ilk günkü parlaklığına dönmekle beraber suit odaların veya rezidans dairelerin temizliği de profesyonelce yapılmaktadır. Villa temizleme şirketleri arasında yerini almış olan firmamız, süpürme, cam silme, halı silme ve duvar silme noktasında da her türlü desteği sağlamaktadır.

Villa Temizliği Fiyatları?

Villa temizliği fiyatları yaşam alanının büyüklüğüne göre belirlenmektedir. Firmamız, silme, süpürme ve toz alma gibi işlemler için tek bir fiyat belirlemektedir. Herhangi bir ek ücret talep edilmesi söz konusu değildir. Villa temizliği hizmetleri tamamen kurumsal ve sigortalı bir şekilde verilmektedir. Müşterilerimizden gelen düzenli temizlik taleplerine özel olarak yüzde 20’lik bir indirim yapılmaktadır.

İstanbul Villa Temizlik Firması Neler Kapsıyor?

İstanbul villa temizlik firması olarak, ilk önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Bu nedenle de silme işlemleri dikkatli bir şekilde yapılmaktadır. Zeminlerde, duvarlar da ve fayans yüzeyler de bulunan tüm lekeler pratik bir şekilde çıkartırmaktadır. İstanbul temizlik firması, tüm ilçelere aynı gün içerisin de erişim sağlamaktadır. Günlük veya haftalık olarak temizlik ekibi oluşturulmaktadır. Firmamız ile iletişime geçerek villa temizlik fiyatları hakkın da detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca istenilen adreslere inceleme ekibi yönlendirilmektedir.

Villa Temizliği Çalışma saatleri kaçtır?

Titiz Temizlik Firması olarak verilecek hizmetin Detayına göre hizmet verilmektedir, saatler değişken olmaktadır.