Yakacık Temizlik Şirketleri

Yakacık Temizlik Şirketleri

Yakacık Temizlik Şirketleri sektöründe yer alan firmamız Titiz Temizlik şirketi kadrolu bünyesine çalıştırdığı çalışanları ile maddiyattan önce müşteri memnuniyetine önem veren firma özelliği ile yakacık temizlik firmaları arasında en çok tercih edilen firmadır.

Hayvan beslenilen evlere özellikle hijyen konusunda dahada çok önem firmamız bu konuda son sistem buharlı ekipmanlar ile daha hijyenik ve pırıl ,pırıl ortamlar sağlamaktadır. Yakacık Semtinde gündelik ev temizliği hizmeti’de sağlayan firmamız müşterilerin isteği doğrultusunda günlük temizlik hizmetleri’de sunmaktadır.Gündelik temizlik hizmetlerinde eleman sayısına göre tedarik yapılıp ücretlendirme aşamasında en makul ve ekonomik fiyatlar ile hizmet sunmaktayız. Evinizin veya ofisinizin temizlik hizmetleri en ufak detayına kadar müşterilerimizin içine sinecek temizlik hizmetleri sunuyoruz.

Temizlik konusunda markamız gibi titiz davranarak müşterilerimize sağlıklı bir yaşam için hijyenik ortamlar sağlıyoruz. Temiz Dünya temiz mekan sloganı ile yola hareket eden firmamız ,Yakacık Temizlik firması sektörümüzde olan olumlu ve olumsuz hareketleri yakından takip ederek daima en ucuz ev , ofis ve iş yeri temizliği ve en kaliteli temizlik hizmet vermek gayret ediyoruz.

Yakacık Ev Temizliği Fiyatları

Yakacık Ev Temizliği FiyatlarıKartal Yakacık semtinde ev temizliği,ofis temizliği gibi hizmetlerin fiyatlandırması bir çok etkene bağlıdır,normal boş bir daire’nin oda sayısına bağlı olarak ve şayet inşaat sonrası temizlik yapılacaksa gönderilecek çalışan sayısı ve kullanılacak malzeme miktarı ile belirlenmektedir.Ofis veya mağaza temizliği olarak da sunulacak hizmet ve kat sayısına göre haftalık veya aylık bir şekilde hizmet çizelgesine göre ücretlendirme yapılmaktadır.

Ev temizliği fiyatlarımız sektöre göre firmamız tarafından en ucuz temizlik fiyatları yakacık bölgesinde olan müşterilerimize sunulmak tadır. 7/24 aşağıdaki iletişim numaralarından veya iletişim sayfamızdan da detaylı bilgi ve fiyatlandırma konusunda fikir ve hizmet edine bilme imkanına sahipsiniz.

Online Teklif almak için iletişim formumuzu eksiksiz bir şeklide doldurarak bizden titiz pırıl pırıl ve hijyenik temizlik hizmeti almak için teklif alabilirsiniz.

İletişim Numaramız : 0537 233 58 81

Whatsap : 0537 233 85 81

email: [email protected]