Müşteri Temsilcisi
0111 222 000
24 Saat Hizmet
09:00am - 17:00

Pendik Temizlik Firmaları

Pendik Temizlik FirmalarıPendik Temizlik  firmaları ,Titiz temizlik şirketi adı altında 1998 yılından beri İstanbul Anadolu yakası Pendik ilçesi merkezli olarak temizlik sektöründe faaliyet göstermekteyiz. Firmamızın ana temel en önemli unsurlarından biri güven ve özenle temizlik hizmeti sunmaktır.Titiz Temizlik Firması bünyesinde bulundurdu kadroların işinin ehli ve güvenilir kişiler ile hizmet vermektedir.

Titiz Temizlik şirketi Pendik bölgesin ev temizliği,ofis temizliği,okul temizliği,villa temizliği ve inşaat sonrası genel temizlik hizmetleri ile Pendik ilçesi merkez şubemiz le hizmet vermekteyiz.Pendik Temizlik  ev temizlik hizmetlerin de evini en ince detayına kadar özen gösterilerek ekibiz tarafından müşteri isteği doğrultusunda sunulan hizmetin her zaman müşteri memnuniyeti doğrultusunda olmasıdır.

Titiz Temizlik Güvene dayalı temizlik şirketleri sektöründe her zaman Pendik halkı tarafından tavsiye ve referans edilen firma olmuştur,gerek inşaat sonrası temizlik gerekse ev ,ofis ve villa temizlik hizmetlerinde bölgemizde en çok tercih edilen temizlik şirketi olmuşuzdur.

Pendik Temizlik Fiyatları

Pendik Temizlik şirketleri Fiyatları konusunda her zaman müşterilerimizin maddi olanaklarına göre esnek temizlik fiyatları ile hizmet veriyoruz.Temizlik fiyatları mekanınızın konumuna göre değişken olmaktadır,ev temizlik fiyatları listemiz ile en uygun ve en ucuz temizlik fiyatları sunuyoruz.

Ev Temizliği Fiyatları

3+1 evin temizlik fiyatı malzemeler dahil  400 .00 Tl olmaktadır,sadece günlük temizlikçi kişi başı 180.00 tl olarak fiyat teklif ediyoruz.

2+1 evin temizlik fiyatı malzemeler dahil 350.00 Tl  olmakla beraber günlük temizlik hizmetleri için kişi başı 150 tl olmaktadır.

1+1 evin temizlik fiyatı malzemeler dahi 300 tl bu tür işlemler gündelik temizlik için genelde tek kişi gönderilir ve 130.00 Tl olarak ücretlendirilir.

0
Whatsap İletişim
Gönder

Titiz Temizlik is Stephen Fry proof thanks to caching by WP Super Cache