Ev Temizliği

                                           Ev Temizliği

Gündelik hayatta en çok karşılaşılan sorunlardan biri yaşam alanlarının düzenli bir şekilde temizlenmesii gerektiğidir. Ancak çalışan bireyler için bu durum oldukça zahmetlidir. Firmamız ise sunmuş olduğu ev temizliği hizmeti sayesinde bu sorunu ortadan kaldırmaktadır. 1+1, 2+1, dubleks daireler ve villalar profesyonel ekiplerimiz tarafından elden geçirilmektedir. Tüm mobilyalar, yüzeyler, odalar ve avizeler teknolojik ekipmanlar ile silinmektedir. Ev temizliği noktasında profesyonelliği yakalamış olan firmamız ekonoik bir hizmet vermektedir. İstenilen saat ve günde adreslere gelinmektedir. Talep eden çalışan bireyler için günlük, haftalık veya aylık periyotlar da temizlik desteği sunulmaktadır. Firmamız her türlü leke ve tozun profesyonel yöntemler ile ortadan kaldırılmasını sağlamaktadır.

Ucuz Ev Temizliği

Pek çok ucuz ev temizliği hizmeti veren firmalar, müşterilerini memnun etmemektedir. Çünkü toz alma ve silme gibi işlemler üstün körü yapılmaktadır. Ayrıca bu sektör de uzman olmayan sayısız şirket bulunmaktadır. Müşterilerimizin ise firma tercihi noktasında kurumsallığa önem vermelidir. Aksi taktir de hem temizlik işlemleri profesyonel bir şekilde yapılmamakta hem de eşyalar zarar görmektedir. Firmamız ise, alanında uzman ekipleri sayesinde tepeden tırnağa bir ev temizliği desteği vermektedir. Bununla beraber fiyat noktasında da müşterilerimize yardımcı olunmaktadır. Komple işler için ise yüzde 10’luk bir indirim yapılmaktadır.

İstanbul Ev Temizlik Şirketleri

İstanbul ev temizlik şirketleri, tüm ilçeler ve semtler için destek sağlamaktadır. Bünyemizde gelen talepler anlık olarak onaylanmaktadır. Rezidans temizliği, villa temizliği ve inşaat sonrası temizlik noktasında da destek sunulmaktadır. Ayrıca 4+1 gibi büyük daireler için personel sayısı artırılmakta ve işlemlerin daha kısa bir süre içerisin de tamamlanması sağlanmaktadır. İstanbul ev temizlik şirketleri, kurumsal ofis ve iş yerleri için de aynı desteği sunmaktadır. Özellikle de ofisler de yer alan tüm mobilyalar, deri koltuklar ve masalar kimyasal içermeyen şampuanlar ile silinmektedir. Firmamız merdiven silme, cam silme ve site temizliği hizmeti de vermektedir. Detaylı fiyat bilgisi almak için sizde hemen müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca düzenli zaman dilimleri veya periyodik temizlikle ilgili destek de sağlanmaktadır.

Call Now ButtonARA